Location 27
| IDEAL FOR (recommendation from our experience): Camper 9 m, Camp trailer 7.5 m, Van 6 m |
|
| ZONE: | left |
| LENGTH: | 13.00 m |
| WIDTH: | 9.00 m |
| AREA: | 117.00 m2 |
| CAMPER LENGTH: | 9.00 m |
| TRAILER LENGTH: | 7.50 m |
| VAN LENGTH: | 6.00 m |
| SHADE: | Part shade |
| PARKING: | Da |
| ELECTRICITY: | Da |
| WATER: | Da |
| RECOMMENDED FOR FAMILIES: | Ne |
| RECOMMENDED FOR COUPLES: | Ne |
| RECOMMENDED FOR GUESTS WITH PETS: | Ne |
| DESCRIPTION: A view of the sea. A peaceful lot. Trees on the edges of the lot. Space for additional small tent on the lot. Flowers and shrubbery. |
|
| INTERNET: Approximately 70% of the camping area has coverage. Internet coverage varies as it depends on outdoor conditions. |
|
You can select a location by clicking on the map or from the list below.
