Location 21
| IDEAL FOR (recommendation from our experience): Big tent, Van 5 m |
|
| ZONE: | right |
| LENGTH: | 10.00 m |
| WIDTH: | 6.00 m |
| AREA: | 60.00 m2 |
| VAN LENGTH: | 5.00 m |
| BIG TENTS: | 1 |
| SHADE: | shade |
| PARKING: | Oui |
| ELECTRICITY: | Oui |
| WATER: | Oui |
| RECOMMENDED FOR FAMILIES: | Non |
| RECOMMENDED FOR COUPLES: | Non |
| RECOMMENDED FOR GUESTS WITH PETS: | Non |
| DESCRIPTION: A peaceful lot. Shade from hundred-year-old olive trees. |
|
| INTERNET: Approximately 70% of the camping area has coverage. Internet coverage varies as it depends on outdoor conditions. |
|
You can select a location by clicking on the map or from the list below.
