Location 2
| IDEAL FOR (recommendation from our experience): Camper 6 m, Camp trailer 5 m, Tent + awning |
|
| ZONE: | lower |
| LENGTH: | 9.00 m |
| WIDTH: | 6.00 m |
| AREA: | 54.00 m2 |
| CAMPER LENGTH: | 6.00 m |
| TRAILER LENGTH: | 5.00 m |
| SHADE: | Part shade |
| PARKING: | Non |
| ELECTRICITY: | Oui |
| WATER: | Non |
| RECOMMENDED FOR FAMILIES: | Non |
| RECOMMENDED FOR COUPLES: | Non |
| RECOMMENDED FOR GUESTS WITH PETS: | Non |
| DESCRIPTION: First row to sea. Very low traffic on road dividing camp from the sea. Trees above the lot – hundred-year-old olive trees. Shared entrance with lots 1/2 and 2. |
|
| INTERNET: Approximately 70% of the camping area has coverage. Internet coverage varies as it depends on outdoor conditions. |
|
You can select a location by clicking on the map or from the list below.
