Location 10
| IDEAL FOR (recommendation from our experience): Camper 7.5 m, Camp trailer 5 m, Big tent |
|
| ZONE: | lower |
| LENGTH: | 8.00 m |
| WIDTH: | 7.00 m |
| AREA: | 56.00 m2 |
| MAX OCCUPANCY: | 10 |
| CAMPER LENGTH: | 7.50 m |
| TRAILER LENGTH: | 5.00 m |
| BIG TENTS: | 1 |
| SHADE: | shade |
| PARKING: | Oui |
| ELECTRICITY: | Oui |
| WATER: | Non |
| RECOMMENDED FOR FAMILIES: | Non |
| RECOMMENDED FOR COUPLES: | Non |
| RECOMMENDED FOR GUESTS WITH PETS: | Non |
| DESCRIPTION: A view of the sea. Shade from hundred-year-old olive trees. |
|
| INTERNET: Approximately 70% of the camping area has coverage. Internet coverage varies as it depends on outdoor conditions. |
|
You can select a location by clicking on the map or from the list below.
