Location D
| IDEAL FOR (recommendation from our experience): Camper 7 m, Camp trailer 7 m, 2 x Van 5 m |
|
| ZONE: | central |
| LENGTH: | 9.00 m |
| WIDTH: | 15.00 m |
| AREA: | 135.00 m2 |
| CAMPER LENGTH: | 7.00 m |
| TRAILER LENGTH: | 7.00 m |
| VAN LENGTH: | 5.00 m |
| SHADE: | Part shade |
| PARKING: | Oui |
| ELECTRICITY: | Oui |
| WATER: | Oui |
| RECOMMENDED FOR FAMILIES: | Non |
| RECOMMENDED FOR COUPLES: | Non |
| RECOMMENDED FOR GUESTS WITH PETS: | Non |
| DESCRIPTION: A peaceful and comfortable lot. Trees on the edges of the lot. Flowers and shrubbery. Near toilet facilities – suitable for people with disabilities. |
|
| INTERNET: Approximately 70% of the camping area has coverage. Internet coverage varies as it depends on outdoor conditions. |
|
You can select a location by clicking on the map or from the list below.
